Prezidentu perrinktas KTU rektorius Petras Baršauskas

Naujuoju Lietuvos universitetų rektorių konferencijos prezidentu antrai kadencijai išrinktas Kauno technologijos universiteto rektorius Petras Baršauskas
 
Penktadienį, gruodžio 20 d., baigiamajame II-ojo pusmečio Lietuvos universitetų rektorių konferencijos (LURK) posėdyje antrus metus iš eilės jos prezidentu išrinktas Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius Petras Baršauskas.
 
Novatorišku mąstymu pasižymintis P. Baršauskas pažadėjo ir toliau dėti visas pastangas, kad aukštojo mokslo situacija Lietuvoje gerėtų, tarp aukštųjų mokyklų ir šalies vadovų vyktų konstruktyvus dialogas.
 
„Pažadu tęsti pradėtus darbus ir toliau vadovautis konsensuso bei skaidrumo principais“, – po Vilniaus Gedimino technikos universiteto Senato posėdžių salėje surengto balsavimo sakė P.Baršauskas.
 
Jis, kartu su Akademinės etikos ir procedūros kontrolieriumi Vigilijumi Sadausku, posėdyje pristatė klausimą dėl glaudesnio Akademinės etikos ir procedūros kontrolieriaus ir LURK bendradarbiavimo, jo krypčių, tvarkos bei Rektorių konferencijos atstovų Patariamajame komitete.
LURK Studijų komiteto pirmininkė Eglė Ganda Bogdanienė rektoriams pristatė 2013/2014 m. Studijų komiteto darbo planą ir veiklos kryptis.
 
Nuotraukos J. Budrienės