Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį? Spauskite čia

Informacinių technologijų nuolatinė darbo grupė

 Pirmininkas - Paulius Nomgaudas

Nr.

Universitetas

Vardas Pavardė

Pareigos

Telefono nr.

El.pašto adresas

1. ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas Ignas Verseckas Duomenų valdymo grupės vadovas 8 5 2123960
8 687 15883

ignas.verseckas@ism.lt
2. Kauno technologijos universitetas Vitalis Sapagovas

Informacinių technologijų departamento direktorius

8 37 300009
8 698 77569
vitalis.sapagovas@ktu.lt
3. Klaipėdos universitetas Dalia Baziukė Nuotolinio mokymo ir informacinių sistemų centro direktorė 8 46 398829 dalia.baziuke@ku.lt
4. Lietuvos karo akademija Darius Narijauskas
Ryšių ir informacinių sistemų skyriaus viršininkas
8 5 2013529 darius.narijauskas@mil.lt
5. Lietuvos muzikos ir teatro akademija Karolis Grūnovas IT priežiūros skyriaus vedėjas 8 694 11631 karolis.grunovas@lmta.lt
6. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas Kęstutis Šimatonis LSMU Informacinių technologijų centro direktorius 8 37 732453
8 698 02915
kestutis.simatonis@lsmuni.lt
7. Lietuvos sporto universitetas Saulius Kreivaitis Informacinių technologijų ir nuotolinių studijų centro vedėjas 8 37 302648
8 682 46313
saulius.kreivaitis@lsu.lt
8. Mykolo Romerio universitetas Rolandas Gaidelis Informacinių technologijų centro direktorius 8 5 2714537
8 686 13543
rolandas@mruni.eu
9. Šiaulių universitetas Mindaugas Stoncelis Informacinių sistemų centro informacinių skaitmeninių sistemų inžinierius 8 41 595737
8 685 47462
stoncelis@su.lt
10. Vilniaus dailės akademija Andriejus Pisarevskis Kompiuterių skyriaus vedėjas 8 5 2105474
8 686 10018
andrius.pisarevskis@vda.lt
11. Vytauto Didžiojo universitetas

Darius Jonaitis

Infrastruktūros tarnybos direktoriaus pavaduotojas

8 37 327894
12. Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Paulius Nomgaudas

Informacinių technologijų ir sistemų centro vadovas

8 5 2512444
8 640 12005

paulius.nomgaudas@vgtu.lt
13. Vilniaus universitetas Arūnas Stašionis Informacinių technologijų taikymo centro direktorius 8 5 2193003

arunas.stasionis@itpc.vu.lt