Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį? Spauskite čia

Infrastruktūros ir finansų komitetas

 Pirmininkas - Justas Babarskas

Eil. Nr.Aukštoji mokyklaKomiteto nario vardas ir pavardėPareigosTel.El. pašto adresas
1. ASU Vidmantas Butkus Prorektorius

8 37 752267
8 614 18020

vidmantas.butkus@asu.lt
2. ISM Tadas Šarapovas Tarpinstitucinių ryšių direktorius 8 5 2123960
8 686 09381
tadas.sarapovas@ism.lt
3. KTU Jūratė Čepaitienė Finansų direktorė 8 37 300050 8 611 22571 jurate.cepaitiene@ktu.lt
4. KU  Žydrūnė Žalienė Finansų ir ekonomikos direkcijos direktorė  

8 46  39 88 61

 Zydrune.Zaliene@ku.lt
5. LEU

Regina Nojikienė

Danguolė Kuzmauskienė

Finansų direktorė

Infrastruktūros direkcijos direktore

8 5 2758115
8 698 39696
8 5  2758121
regina.nojikiene@leu.lt

danguole.kuzmauskiene@leu.lt
6. LKA - - - -
7. LMTA Evaldas Lukauskas Rektoriaus patarėjas ekonomikos ir finansų klausimais  8 685 00522 evaldas.lukauskas@lmta.lt
8. LSMU Justas Babarskas Finansų ir administracijos direktorius 8 37 395812
8 620 44194
justas.babarskas@lsmuni.lt
9. LSU Asta Povilaitienė Vyr. buhalterė 8 37 302625 8 618 30909 a.povilaitiene@lsu.lt
10. MRU Vladas Brakauskas Infrastruktūros prorektorius 8 5 2714642 8 687 12029 infrastrukturos.
prorektorius@mruni.eu
11. ŠU Aidanas Barzelis Infrastruktūros valdymo tarnybos direktorius 8 610 14759 aidanas.barzelis@su.lt
12. VDA Virgilijus Kireilis Rektoriaus pavaduotojas ūkio reikalams 8 5 2105167
8 698 34242
virgilijus.kireilis@vda.lt
13. VDU Jonas Okunis Administracijos direktorius 8 37 327967  j.okunis@adm.vdu.lt
14. VGTU Arūnas Komka Kancleris 8 5 2745006
8 698 20742
arunas.komka@vgtu.lt
15. VU Nikita Ananjevas Kancleris 8 5 2687090

nikita.ananjevas@cr.vu.lt